Polášek MOTOCENTRUM, Česká Ves

Aktuální nabídka květen

MOTOCENTRUM KIT – ANTIHOPPINGOVÁ SPOJKA DUCABIKE 5M01 & EVR
 
Po dlouholetých zkušenostech s díly od různých výrobců a porovnáním cena, funkčnost, spolehlivost, je jednoznačně nejprodávanější  5-ti pružinová ANTIHOPPINGOVÁ SPOJKA DUCABIKE  v kombinaci se spojkovými 48 zubovými lamelami a košem od EVR. Toto provedení spojky DUCABIKE FA5M01 SPECIAL EDITION je oblíbené pro zajímavý design přítlačného talíře, dodávané včetně eloxovaných pružin, nerezových šroubů a technické řešení s 5-ti ramennou vratnou pružinou. Tato je proti standartním 6-ti pružinovým antihoppingovým spojkám dostatečně dimenzovaná, tak aby nedošlo k jejímu poškození, což je častým problémem u většiny antihoppingovýchspojek s 6-ti pružinami. AL koš 48Z EVR ( s kulatými zuby)  a vysoce tvrzeným povrchem (odolnější proti otěru)je zase to nejlepší na trhu co funguje a nabízí delší prodloužení životnosti oproti standartnímu 12 zubovému provedení koše a spojkových lamel. Spojkový set lamel je kompletní včetně plechů .
Tento set lze použít na všechny modely Ducati se suchou spojkou s využitím jak na okruhu, tak i v běžném provozu.
AKČNÍ CENA : 16.980,- Kč (standartně ant.spojka DUC FA5M0 11.798,- Kč , spojkový set EVR 48Z 8.180,- Kč, ušetříte  3.000,- Kč)
 
 
SPOJKOVÝ SET EVR 48Z
 
Tento set obsahuje AL 48 zubový koš  s vysoce trvzeným povrchem (odolnější proti otěru)se zaoblenými zuby včetně lamel (48Z) s plechama. Toto provedení zaručuje lepší funkčnost a prodloužení životnosti spojky v porovnání se standartními 12 zubovými spojkami. Použití pro všechny modely Ducati se suchou spojkou standartní nebo pro antihoppingové spojky (v objednávce uvést). Pro modely HPM1100/EVO/S , Monster 1100/S, Streetfighter 1098, 1198/S/Corse je cena o 315,- Kč vyšší (v objednávce uvádět model a rok výroby), na většinu dalších modelů je
AKČNÍ CENA  7.280,- Kč (standartní cena je 8.180,- Kč, ušetříte 900,- Kč)